Для вступників

Школа запрошує

Вінницька дитяча музична школа №2 має гарну репутацію в місті, області та за її межами. Це заклад, що об`єднав всі напрямки мистецтва.

Якщо Ви відчуваєте в собі потяг до прекрасного: танцюєте, співаєте або малюєте без зупину, уявляєте себе на сцені в театрі, бажаєте спілкуватись  англійською,  вдосконалитися і культурно збагатити себе -  то все це  можливо саме у нашій школі.

Вам від 4 до 5 років, ви творча дитина,  але не знаєте, де себе можна розвинути?  Для нас вік – це не проблема: «Група раннього естетичного розвитку», де розкривають потенційні можливості дитини, покращують комунікативні здібності, формують культурне підґрунтя. Наші спеціалісти за допомогою новітніх методик  розкриють талант Вашої дитини.

Ви старші, але, ще не зовсім дорослі: Вам від 6 до 7 – Підготовче відділення саме для Вас. Це чудовий час, щоб у ігровій формі цілковито пізнати та полюбити мистецтво.

Вік - від 8 до 10 років. Ми Вас чекаємо в дитячій музичній школі № 2. Шкодуєте, що не встигли раніше? Нічого страшного, все  попереду. Ваші таланти і наші спеціалісти створять творчий вибух.
Ви старші 11-ти – пропонуємо  підліткову групу.  Ви сформовані, але гнучкі до знань, відчуваєте в собі бажання до вдосконалення. Вам саме до нас! У музичну школу №2! 

Вам 20-ть і більше. Для Вас функціонує мистецька студія  для дорослих.

Ми допоможемо з усіма творчими бажаннями, станемо наставниками у формуванні таланту, привнесемо майстерність у Вашу творчість.

Переваги Вінницької дитячої музичної школи №2, за якими Ви маєте  обрати навчання саме у нашому закладі:

- найбільший базовий мистецький, культурно-освітній заклад з великими традиціями;

- створені комфортні умови для самореалізації та затишні навчальні аудиторії облаштовані технічними засобами та музичними інструментами;

- працює 90 досвідчених викладачів, серед яких фахівці з державними званнями, науковим ступенем, а також 24 фахівці з педагогічним званням «викладач-методист» і «старший викладач»;

- в школі навчається щорічно більше 1000 дітей,  всього отримали  початкову мистецьку освіту  більше 3,5 тис. випускників!

Пропонуємо:

- сучасний підхід до навчання, інноваційні технології.

Впроваджуємо

-  європейський рівень освітньої діяльності.
         Зберігаємо:

- національні традиції нашої держави. 

Завдяки пошукам сучасних напрямків діяльності та удосконалення нових форм  роботи, викладачі та учні школи ведуть активну концертну діяльність. Художні колективи, яскраві солісти  є постійними учасниками шкільних та загальноміських мистецьких проектів. Вихованці школи мають численні перемоги на Міжнародних, всеукраїнських, обласних, регіональних, міських конкурсах, фестивалях, виставках. Успішні   виступи лауреатів проходили не тільки по різним містам України, але й за її межами.

Сподіваємось у Вас вже виникло бажання навчатись у нас, тож ми готові дивувати, перемагати, розвиватися, змінюватись і допомагати в цьому нашим учням.  Ми йдемо європейським шляхом і пропонуємо Вам приєднуватись до нас.      

ЧЕКАЄМО НА ВАС!