Відділи школи

Вокально-хоровий відділ

З перших днів функціонування школи започаткував свою роботу вокально-хоровий відділ, на якому учні опановують вокальне мистецтво та набувають навички хорового співу.

Хоровий спів є найбільш давнім видом музичного мистецтва та являє собою колективне виконання вокальної музики. У школі це один з найулюбленіших видів музичної діяльності дітей, яка викликає яскраві емоції, впливає на естетичні і моральні почуття, сприяє розвитку не лише музичних здібностей і голосу, а й мислення, мовлення, розширенню словникового запасу.

На відділі працює декілька потужних дитячих колективів, а саме: два хори молодших класів, вокальні ансамблі учнів молодших та старших класів і зразковий  хор старших класів.

Хор молодших класів «Візерунки» очолює  Ількова Людмила Павлівна, а хором «Любисток» керує Кубанова Марія Залимівна. Репертуар колективів цікавий та різноманітний, доступний дитячому сприйманню та розумінню.

Ці колективи є неодноразовими учасниками фестивалю «Хорові асамблеї М.Д.Леонтовича», переможцями обласного конкурсу «Подільська весна» та міського конкурсу «Кришталева нота» у 2012 р.

Хор старших класів – провідний творчий колектив школи, постійний учасник загальношкільних концертів, мистецьких заходів міста та області, неодноразово нагороджений Почесними грамотами та дипломами. Вже багато років незмінним керівником його є провідний фахівець хорової справи, заслужений артист України Віктор Олексійович Волков.

Репертуар колективу складають  твори української, російської та західної класики, духовної музики, народні пісні, твори сучасних композиторів. За високий професіоналізм та виконавську майстерність у 2012 році колектив здобув звання «зразковий».

Серед значних досягнень колективу є перемога у Всеукраїнському конкурсі «Свято пісні» в 1989 році та виступ на заключному концерті на співочому полі ім.М.Чурай у м.Полтава; поїздка на Всеукраїнський фестиваль ім.М.Д.Леонтовича до м.Кам’янець-Подільського, де колектив став дипломантом конкурсу; виступ у м.Хмельницькому.

Хор старших класів є лауреатом ІІ премії конкурсу «Подільська весна - 2011»,  лауреатом ІІ премії міського конкурсу  «Кришталева нота» у 2012 р., постійним учасником фестивалю «Хорові асамблеї М.Д.Леонтовича».

Вокальний ансамбль старших класів є окрасою шкільних концертів, демонструє своє виконавське мистецтво на міських та обласних конкурсах. Так, у  2010 р. колектив зайняв І місце у міському конкурсі «Кришталева нота», у 2012 р. ІІ місце в обласному конкурсі «Подільська весна».

У 2000 році в школі було відкрито клас сольного співу, де учні опановують академічне та естрадне мистецтво.

Випускники, якими найбільше пишається відділ:

- Данілюк Ганна – аспірантка Національної музичної академії ім.П.І.Чайковського, солістка Київського Дому сучасної та органної музики (академічний спів);

- Полякова Ольга – популярна естрадна співачка (м.Київ);

- Рябоконь Віка – студентка Вінницького училища культури і мистецтв (естрадний спів);

- Дуніна Ольга – студентка Національної музичної академії ім.П.І.Чайковського (академічний спів).