Музей школи

Музей при школі – один з найважливіших засобів, завдяки якому удосконалюється весь процес комплексного навчання і виховання дітей. Відвідуючи музей, учні не просто знайомляться з експонатами, але й відчувають почуття шанування історії, традицій,  що виховує прагнення примножувати славу і гідність рідного навчального закладу.

Музей Вінницької дитячої музичної школи №2 розташований на другому поверсі  закладу.

   

Документи та матеріали експозиції у музейній кімнаті висвітлюють історію школи з дня її заснування і до сьогодення, розповідають про процес становлення педагогічного колективу та шкільних традицій. Серед експонатів музею фотографії, випускні альбоми і віньєтки, фотолітописи всіх відділів, альбоми з відзнаками досягнень учнів, педагогічного колективу школи; альбоми відгуків із численних заходів, які проводились колективом викладачів та учнів школи для міста, районів тощо. Особливої уваги заслуговують Книга Пошани колективу, Книга Пам'яті, альбоми переможців шкільних конкурсів "Викладач року" та "Юний митець року".

За роки діяльності школи її відвідали численні делегації з різних країн світу. Свої враження від зустрічей з колективом школи записали в Альбом почесних гостей делегації з Польщі, Німеччини, Румунії, В`єтнаму, Японії, Єгипту, Греції, Канади, Сирії, Лівану, Йорданії, багато інших. Теплі слова про перебування у школі залишили видатні артисти, що виступали на нашій сцені: народна артистка Росії піаністка В.Горностаєва, народний артист Росії скрипач В.Клімов, заслужений артист Украіни П.Полунін, доцент Київської консерваторії І.Рябов, зав. кафедрою Київської консерваторії Ю.Полянський, професор Ленінградської консерваторії Н.Перельман, багато інших солістів та видатних колективів.

У вітринах музею знаходиться символічний ключ від школи, експоновані сувеніри від шановних гостей з ближнього та дальнього зарубіжжя, вимпели їхніх країн тощо. В спеціальних альбомах розміщені відгуки преси про визначні події в житті нашого закладу.

На театральній тумбі наклеєні пам’ятні афіші проведених цікавих мистецьких заходів, концертів наших кращих учнів та видатних випускників.

   

Плине час, підростають юні зірочки, проводяться конкурси, концерти, фестивалі, у планах багато нових цікавих творчих проектів. Отже, історія школи продовжується, примножується скарбниця її досягнень. Відповідно, і експозиція музею постійно поповнюється новими матеріалами та експонатами.