Для вступників

Інформація для вступників


Вінницька дитяча музична школа №2 запрошує на навчання дітей віком від 4-х років, підлітків, молодь та дорослих.

Для вступу до школи необхідно подати такі документи: копія свідоцтва про народження, довідка від лікаря про стан здоров’я, заява на ім’я директора. 

Всі бажаючі навчатись у школі проходять вступні прослуховування. Зарахування учнів відбувається за наказом директора школи на підставі рішення приймальної комісії.

У школі функціонують три основних відділення:

- музичне  - інструментальні класи (фортепіано, синтезатор, струнно-смичкові, народні, духові та ударні інструменти), хоровий клас, клас народної музики, сольного співу (академічний та естрадний);

- художнє (малюнок, живопис, композиція, скульптура);

- хореографічне (сучасний танець, класичний танець, народно-сценічний танець, спортивний бальний танець).

На засадах самоокупності ведуть свою діяльність підготовча та підліткова групи, театральний відділ, відділ музичного виховання та англійської мови, працюють групи раннього естетичного розвитку дітей (4-5 років), мистецька студія для дорослих.

Набір учнів на бюджетну форму навчання та у групи самоокупності здійснюється щорічно з 20 квітня по 20 травня. Консультації, прослуховування та співбесіди проводяться з 21 травня по 1 червня. Додатковий набір учнів на бюджетну форму навчання проводиться з 25 серпня до 5 вересня поточного року за наявністю вільних місць, а у групи самоокупності протягом навчального року.

Навчання в музичній школі платне, згідно положення.

Тривалість навчання в школі визначається нормативними термінами засвоєння освітніх програм та складає 6-8 років.

Після закінчення школи учням видається документ про позашкільну освіту (свідоцтво). За результатами підсумкової атестації найбільш обдаровані учні можуть бути рекомендовані педагогічно радою школи для подальшого навчання у профільних ВУЗах І-ІІ та ІІІ-ІУ рівнів акредитації.