Останні події

30 вересня о 18.00 відбувся концерт до міжнародного Дня музики. Учні та викладачі школи презентували яскраве і незабутнє свято від якого гості отримали гарні враження та чудовий настрій.

20 травня відбувся випускний вечір учнів випускних класів ВДМШ №2.

23 квітня в фойє школи відбувся майстер-клас з написання традиційної писанки для учнів школи та всіх бажаючих, який проводили провідні фахівці художнього відділення, члени Національної спілки майстрів народного мистецтва України: Юрченко М.О., Верхова-Єднак О.О.

19 лютого відбувся музично-літературний вечір "Феномен музичної культури", присвячений 260-річчю від дня народження В.А.Моцарта. Тематично створений сценарій викладача фортепіанного відділу Лисюк О.М. отримав схвальні відгуки від багаточисельної аудиторії слухачів. Присутні мали можливість ознайомитися з яскравими сторінками життя композитора та почути його музичні шедеври у виконанні учнів та викладачів школи.

Мистецький фестиваль, присвячений 40-річчю від дня заснування Вінницької дитячої музичної школи №2 знову відкрив двері для спілкування з шанувальниками мистецтва. Культурно-мистецький проект розпочато творчим звітом викладачів, який присвячений Дню Соборності та Свободи України і відбувся 3 лютого у великому концертному залі школи під гаслом «Викладачі – дітям».Урочисте свято пройшло на одному диханні і не залишило байдужим жодного слухача. Всі викладачі школи продемонстрували високий професійний рівень, сценічну культуру за що отримали щирі, доброзичливі оплески від шанувальників мистецтва.

Творчий звіт учнів Вінницької дитячої музичної школи №2, який нещодавно проходив в рамках відзначення Перемоги у Великій Вітчизняній війні нашого народу, – це особливий і відповідальний захід, до якого з великим натхненням і любов’ю готувалися викладачі та їхні вихованці. Багаточисельній аудиторії було запропоновано неперевершене свято, на якому представлено усе різнобарв’я дитячої творчості. До участі у концерті були залучені найкращі учнівські колективи, які презентували творчі досягнення у різних видах мистецтва.

5 березня в рамках благодійної акції, що спрямована на підтримку учасників бойових дій зони АТО, відбувся звітний концерт фортепіанного відділу "Чарівні звуки рояля". Талановиті учні піаністи перезентували колоритні твори різних стилів та жанрів.

Вперше в приміщенні Вінницької дитячої музичної школи №2, в рамках творчих зв’язків, 28 лютого 2015 року відбувся концерт викладачів школи мистецтв м.Хмельницького. 20 лютого у концертному залі школи відбувся благодійний концерт "Ми з роду українців", який пройшов під гаслом "Герої не вмирають". Концерт емоційно схвилював щирі серця шанувальників мистецтва, які не байдуже поставились до благодійних внесків.

В теплій дружній атмосфері 13 лютого був проведений вечір-зустріч з випускниками минулих років.

23 січня у великому концертному залі школи відбувся творчий звіт викладачів, присвячений Дню Соборності та Свободи України. У святковому концерті викладачі презентували творчі досягнення в різних видах мистецтва.

19 грудня відбувся традиційний Передноворічний концерт учнів, окрасою якого стали музичні та хореографічні композиції. Не менш приємною була урочиста мить нагородження переможця шкільного конкурсу "Юний митець року" Білоус Аліни.

18 грудня відбувся мистецький вечір "Ой, хто-хто Миколая любить". До святкування долучились учні та викладачі нашої школи, які продемонстрували прекрасне володіння музичними інструментами та подарували естетичну насолоду всім присутнім.

11 грудня відбувся музично-літературний вечір "Музика - епохи барокко", на якому були представлені різні види художньої творчості. Естетичну атмосферу святкового вечора доповнили музичні твори видатних композиторів епохи Барокко, які прозвучали у виконанні учнів та викладачів школи.

29 жовтня відбувся "Методичний семінар" на якому 19 фахових спеціалістів презентували свої методичні педагогічні досягнення.

1.10 у великому концертному залі школи відбувся святковий концерт до Дня музики. Щирими словами та запальними музичними композиціями молоді викладачі привітали зі святом шанувальників мистецтва.

5.09 в холі міської ради відбулась виставка "Осінні фантазії". Учні художнього відділення успішно презентували свої творчі роботи, в яких фантастично і казково представлено образ "Золотої осені".

1.09 відбувся дитячий концерт "Здрастуй, школо!", присвячений Дню знань. Святково і урочисто талановити вихованці школи привітали мешканців мікрорайону, які отримали естетичне задоволення.

17 травня учні та викладачі взяли активну участь у загальноміських заходах, присвячених Дню Європи. Викладач Юрченко М.О. провела майстер-клас "Української народної іграшки". Святковий настрій подарували мешканцям міста учні художнього відділення, які експонували виставку живописних робіт та брали активну участь у декоруванні дерев під відкритим небом по вул. Соборній.

Щорічно в усьому світі 1 жовтня відзначається Міжнародний день музики. Це свято засноване у 1975 р. за рішенням ЮНЕСКО. Колектив школи завжди долучається до цього свята та пропонує цікаву концертну програму.

У 2013 році з нагоди святкування Міжнародного дня музики в школі було проведено декілька заходів: - 2 жовтня відбувся концерт молодих викладачів для співробітників школи; - 3 жовтня проведено культурно-розважальний проект «Діти-дітям» за участю учнів-солістів та учнівських художніх колективів

Програму концертів складали твори, які увійшли до скарбниці світової музичної культури. Всі присутні мали можливість наблизитись і доторкнутись до краси та отримали насолоду від зустрічі з прекрасними мистецькими образами.

 

 

Мистецький фестиваль

З нагоди проведення в Україні року  дитячої творчості у 2013 році  Вінницька дитяча музична школа №2 презентувала  Мистецький фестиваль, програма якого складалась з 10 заходів: концерт викладачів, концерти різних відділів школи, учнівських колективів та солістів, виставка художніх робіт учнів, а також концерт-зустріч з випускниками минулих років.

Завершився фестиваль святковим гала-концертом «Мистецькі обрії дитячої творчості», на якому  була представлена широка палітра дитячих творчих досягнень, розмаїття художніх колективів школи, музичних інструментів та мистецьких жанрів.

Кожному слухачу була надана можливість  поринути у світ гармонії та краси та подарована макросфера незабутніх мистецьких вражень.