Відділи школи

Хореографічний відділ

Хореографічний відділ Вінницької музичної школи № 2 відкритий у 2000 році.  Протягом  останнього десятиліття у світлому балетному класі діти з 5-6 років вивчають основи танцю, пізнають історію хореографічного мистецтва, оволодівають акторською майстерністю.

Заняття з хореографії проводяться у групах  по 8-12 учнів у зручний для дитини час, який підбирається та узгоджується індивідуально.  Рекомендована кількість занять для учнів – 2-3 рази на тиждень. Термін навчання 6-8 років.

Заняття включають екзерсис біля станка та вправи на середині залу. Їх проводять досвідчені викладачі з вищою фаховою освітою.

На відділі працюють чотири фахівці: Олійник Артем Миколайович (завідуючий відділенням), Васильєва Ірина Ігорівна, Смоленцева Галина Анатоліївна, Гриненко Марія Миколаївна та шість концертмейстерів.

Хореографія у нас - це:

- заняття для будь-якого віку  та рівня підготовки ;

- індивідуальний рівень навантаження для дівчаток і хлопчиків;

- виправлення постави, підтримка фізичної форми, стрункості та здоров’я;

- розвиток музично-ритмічної координації рухів й танцювальних даних;

- формування гарної фігури;

- хореографічна основа для народно-сценічних, сучасних та бальних танців;

- сценічна та концертна діяльності.

На відділі працюють ансамблі танцю «Сяйво» (кер.Смоленцева Г.А.) і «Чарівні зорі» (Васильєва І.І,), «Візерунок» (Олійник А.М., Гриненко М.М.), які є лауреатами всеукраїнських та міжнародних конкурсів.

Гордістю відділу є випускниці Коваль Аліна та Борачук Анастасія, які пов’язали своє майбутне життя з хореографічним мистецтвом.

Щорічно учні  звітують на концертах відділу та школи, приймають участь у фестивалях та конкурсах. Скарбниця досягнень тільки цього року доповнилася перемогами на трьох міжнародних конкурсах.

Вагомим внеском у життя регіону є активна участь учнів відділу у загальноміських культурно-мистецьких проектах, різноманітних заходах з нагоди державних свят та знаменних дат.