Творчі колективи

Хори

Провідними музичними колективами школи є хорові колективи різних вікових груп. Їх створення у школі мало на меті збагачення вокальної мистецької палітри, пропаганду кращих зразків класичної вокальної музичної спадщини, розвиток академічного жанру вокальної музики в школі. В репертуарі хорових колективів присутні твори як класичного напрямку, так і сучасних композиторів. Професійне володіння академічними жанрами нерідко керівники хорів поєднують з використанням кращих зразків сучасної естради та джазу.

Хорові колективи молодших класів (керівники Л.П.Ількова та М.З.Кубанова) беруть активну участь в музичному житті школи, міста, області. Вони є переможцями різноманітних конкурсів, активними учасниками музичних фестивалів. Жанрове розмаїття концертних програм, яке було представлено  на міському конкурсі хорових колективів «Кришталева нота» у 2012 році, доводить їхню мистецьку унікальність.

Зразковий хор учнів старших класів «Дударик» (керівник заслужений артист України В.О.Волков, конц. Л А.Файн) має успішний досвід концертних виступів, є постійним учасником мистецького проекту «Хорові асамблеї М.Леонтовича». У 1989 р. цей колектив мав честь представляти Вінниччину на «Співочому полі» у м. Полтава.

У 2012 році хор старших класів зайняв ІІ місце на міському конкурсі «Кришталева нота». За видатний внесок у музичне мистецтво області і рідної країни та високу якість співу йому було присвоєно почесне звання «зразковий». Попереду нові творчі здобутки, нові  концертні репертуари, участь у нових мистецьких проектах.